04.04
16:00
Rudar Alpos
Car Konstantin
1
2
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
16:00
RadniÄki (P)
Jedinstvo (P)
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Radnik
Vlasina
3
1
|
04.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
04.04
15:00
PaliÄ
Veternik Viskol
0
0
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Dolina
Mladost (BJ)
2
0
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
04.04
10:00
SindjeliÄ
DorÄol
2
0
|
04.04.2010 10:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
11:00
Hajduk
ŽelezniÄar (BV)
2
1
|
04.04.2010 11:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
10:00
GrafiÄar
RadniÄki (O)
3
0
|
04.04.2010 10:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Resnik
Å umadija
0
0
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
KovaÄevac
Beograd
2
1
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
04.04
16:00
BSK Bujanovac
Mladost (M)
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
ZloÄudovo
Zaplanjac
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Mladost (B)
Pusta Reka
4
2
|
04.04.2010 16:00 | 4 : 2 |
|
||||||
04.04
16:00
Mladost (L)
Pukovac
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
BobiŔte
Jastrebac (B)
0
3
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 3 |
|
||||||
04.04
16:00
OFK Brzi Brod
Radan
1
1
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
04.04
16:00
Trajal
Ozren
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
TimoÄanin
Slatina (B)
3
1
|
04.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
16:00
TemniÄ
Sloga (D)
1
2
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
16:00
Borac
Äerdap
3
1
|
04.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
04.04
15:00
BaÄka (P)
Polet (N)
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Jedinstvo
BuduÄnost (A)
4
0
|
04.04.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
04.04
15:00
Index
JugoviÄ
2
0
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
BuduÄnost (M)
Sloven
2
1
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Hajduk
RadniÄki (I)
0
1
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 1 |
04.04
16:00
Posavac TiŔma
GSP Polet
0
0
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
11:00
Žarkovo
PKB
1
0
|
04.04.2010 11:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Slavija
Milutinac
3
1
|
04.04.2010 16:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
16:00
BuduÄnost (D)
VinÄa
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Lasta
RadniÄki (NB)
2
1
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
04.04
15:00
Morava
Mataruge
1
1
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
RadniÄki
Magnohrom
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Borac (A)
Radnik
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Borac (V)
Kraljevo Hajduk
0
0
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Jedinstvo
Ibar
2
5
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 5 |
|
||||||
04.04
15:00
Tutin
Rudar
4
1
|
04.04.2010 15:00 | 4 : 1 |
|
04.04
15:30
Napredak (K)
Omladinac (Z)
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
GoruŔica
Napredak (S)
2
3
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
15:30
Miokovci
Å umadija
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Jedinstvo (GG)
Jedinstvo (K)
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Mladost (P)
DragaÄevo
2
4
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 4 |
|
04.04
15:00
ViŔesava
SeÄica
2
4
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 4 |
|
||||||
04.04
15:00
Savinac
BuduÄnost
5
3
|
04.04.2010 15:00 | 5 : 3 |
|
||||||
04.04
15:00
Lazarica
Arilje
1
2
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
15:00
Jasen
Jedinstvo
4
0
|
04.04.2010 15:00 | 4 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Polet
Zlatibor (Ä)
3
2
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 2 |
|
||||||
04.04
15:00
Napredak
Omladinac
0
3
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 3 |
|
04.04
15:30
Brezovica
Rajac
2
1
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Ribnikar
Banjani
0
0
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
BrežÄe
KaÄer
3
2
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Mladi radnik
Vrujci
0
10
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 10 |
|
||||||
04.04
15:30
TeŔnjar
ZSK
0
2
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Tulari
Dimitrije TucoviÄ
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Sovljak
Zadrugar
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
04.04
Å umadija
BuduÄnost
2
1
|
04.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
Jedinstvo
Sloboda
0
1
|
04.04.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
Drugovac
Radnik
3
1
|
04.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
ŽelezniÄar (K)
ŽelezniÄar (S)
2
2
|
04.04.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
04.04
Sloga
Udarnik
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Omladinac
Mladi borac
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Lunjevac
Mladi radnik
4
2
|
04.04.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
04.04
Cerovac
Napredak
1
3
|
04.04.2010 | 1 : 3 |
|
04.04
15:30
Banja
Å umadinac (N)
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Badnjevac
Marjan
0
2
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Beli Orlovi
AranÄelovac
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Borac (Lj)
Bare
0
1
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Å umadinac (B)
Partizan (D)
4
0
|
04.04.2010 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
04.04
10:00
Å umadija
Junkovac
4
0
|
04.04.2010 10:00 | 4 : 0 |
|
04.04
15:30
Polet (A)
Napredak (N)
2
3
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
15:30
Dunavac
Petar Dobrnjac
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Crni Vrh
Napredak (VC)
4
2
|
04.04.2010 15:30 | 4 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Mlava
Bata BuliÄ
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Sloga (K)
Zadrugar
2
1
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Vihor
Sloga (D)
0
1
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 1 |
|
04.04
15:00
Omladinac (GK)
BuduÄnost (PK)
5
4
|
04.04.2010 15:00 | 5 : 4 |
|
||||||
04.04
15:00
Äegar
OFK NiÅ”
3
1
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Mramor
Aluminjum
2
0
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Morava (Ä)
Vulkan
2
1
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Proleter (M)
Delijski Vis
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
VrtiŔte
Stevan NeŔticki
5
1
|
04.04.2010 15:00 | 5 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
RadniÄki (T)
Palilulac
0
0
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 0 |
|
04.04
15:30
RadniÄki
Rad
5
2
|
04.04.2010 15:30 | 5 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Jedinstvo
Morava
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
RasovaÄa
Zemljoradnik
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Bukovik
Borac
2
1
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
04.04
15:00
Vihor
Napredak
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 | |||||||
04.04
15:00
Bukuroca
Mladost
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Zufo
As
1
6
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 6 |
|
||||||
04.04
15:00
Polet
Alakince
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
04.04
Padež
DragoÅ”
3
4
|
04.04.2010 | 3 : 4 |
|
04.04
MiloŔevo
BSK
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
RadniÄki
Brestovac
2
3
|
04.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
KljuÄ
Nemetali
0
1
|
04.04.2010 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
Sloga
Rajac
4
0
|
04.04.2010 | 4 : 0 |
|
04.04
16:00
Vinogradar
BaÄka (M)
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Tisa
Panonija IM Topola
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
AFK
Potisje
2
1
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
16:00
BajŔa
NjegoÅ”
1
0
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
Preporod
Tavankut
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
16:00
EÄÅ”eg
Krivaja
0
1
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 1 |
|
04.04
15:00
Vulturul
BuduÄnost (BB)
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Crvena zvezda
RadniÄki (K)
3
1
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Slavija
RadniÄki (B)
0
1
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Borac
Mladost
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Sloga
Partizan (U)
4
2
|
04.04.2010 15:00 | 4 : 2 |
|
||||||
04.04
15:00
Dolovo
Jugoslavija
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Partizan (G)
Tempo
0
1
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Proleter
Polet
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
04.04
15:30
OFK Klek
Zadrugar
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Naftagas (B)
Mladost (L)
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Borac (A)
Begej
3
0
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 0 |
|
04.04
15:00
Kordun
Lipar
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Rusin
BSK
1
1
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Zadrugar
StaniÅ”iÄ
0
0
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 0 | |||||||
04.04
15:00
Omladinac (B)
Kula
1
2
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 2 |
04.04
Hercegovac
Mladost (BP)
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
Omladinac (S)
ObiliÄ
1
2
|
04.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
Kabel
Mladost (NS)
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Jedinstvo (R)
Srbobran
1
2
|
04.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
Borac (Å )
Slavija (NS)
1
1
|
04.04.2010 | 1 : 1 |
|
04.04
Borac (M)
Jedinstvo
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Sloga MilŔped
Jadran
1
1
|
04.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
Borac (S)
LSK LaÄarak
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Hajduk (B)
FruŔkogorac
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Dunav
Sloga (E)
2
1
|
04.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
PSK Putinci
GraniÄar (A)
1
1
|
04.04.2010 | 1 : 1 |
|
04.04
ŽiÄa
Vrnjci
1
1
|
04.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
Lazac
Granit
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Polet (R)
Olimpik
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Partizan
Å umadija
0
2
|
04.04.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
Mladost (V)
Morava (M)
2
3
|
04.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
Jedinstvo (D)
Grdica
3
4
|
04.04.2010 | 3 : 4 |
|
04.04
16:00
Borac (K)
Jedinstvo
1
1
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 1 | |||||||
04.04
16:00
Rudar (B)
Radjevac
0
0
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 0 | |||||||
04.04
16:00
Velika Reka
CrnÄa
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 | |||||||
04.04
16:00
Sloga (S)
TE GuÄevo
0
0
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 0 | |||||||
04.04
16:00
Milan OrliÄ
GuÄevo
1
1
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 1 | |||||||
04.04
16:00
Jelav
Granit
1
1
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 1 | |||||||
04.04
16:00
Stolice
Stari Jadar
2
2
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 2 | |||||||
04.04
16:00
Prva iskra
Cer
2
1
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 1 |
04.04
Gradac
Mali korak
4
1
|
04.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
04.04
Zadrugar
Lukavac
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
Dupljaj
Junior Novo Naselje
1
1
|
04.04.2010 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
Iskra
Milenko PavloviÄ
2
2
|
04.04.2010 | 2 : 2 |
|
04.04
15:30
Jasenica
Bokanja
1
3
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 3 |
|
||||||
04.04
15:30
Radoje DomanoviÄ
Sloga
3
1
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Å umadinac
VenÄani
5
0
|
04.04.2010 15:30 | 5 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
TreŔnjevica
OFK Å atornja
2
1
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
BSK Belosavci
Prvi srpski ustanak
3
2
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Mladi rudar
VinÄa
3
2
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 2 |
|
04.04
15:30
Mladost MG
Mladost (CK)
2
0
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Omladinac
RaÄa PopoviÄ
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
KaraÄorÄe
ŽSK
3
1
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Mladost (R)
Lepenica
2
0
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Polet
Sloga (M)
2
2
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
BSK
Crvena zvezda
1
2
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Kotlenik
Sloga (Z)
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
04.04
15:30
Sloga
Mladost
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Borac
Pionir
4
0
|
04.04.2010 15:30 | 4 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Sloga (Ä)
Äerdap
2
1
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Carevac
Makce
2
2
|
04.04.2010 15:30 | 2 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Pobeda
Desine
3
0
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 0 |
|
04.04
15:30
Rudar
Mladost
1
0
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
15:30
Napredak
Integral
0
1
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
KrilaÅ”
Vrelo
0
3
|
04.04.2010 15:30 | 0 : 3 | |||||||
04.04
15:30
Zadrugar
RadniÄki
3
2
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 2 |
|
||||||
04.04
15:30
Omladinac
KoŔava
1
1
|
04.04.2010 15:30 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
15:30
Jedinstvo
Sloboda
3
0
|
04.04.2010 15:30 | 3 : 0 |
04.04
Crvena zastava
Zadrugar
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Moravac
BuduÄnost
0
0
|
04.04.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
Rudar
Rujnik
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
04.04
15:00
Poljoprivrednik
Bratstvo
3
0
|
04.04.2010 15:00 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Lokomotiva
Solid
2
0
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
15:00
Sever
ÄurÄin TB
0
2
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
15:00
Žednik
Elektrovojvodina
0
4
|
04.04.2010 15:00 | 0 : 4 |
|
||||||
04.04
15:00
Udarnik
Hajduk
2
3
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 3 |
|
04.04
16:00
Mladost
Pobeda
1
1
|
04.04.2010 16:00 | 1 : 1 |
|
||||||
04.04
16:00
Napredak
Tomislavci
0
2
|
04.04.2010 16:00 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
16:00
Slavija
Sloboda
2
5
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 5 |
|
04.04
Jedinstvo SteviÄ
Omladinac (D)
4
1
|
04.04.2010 | 4 : 1 |
|
||||||
04.04
Jedinstvo
BSK BavaniŔte
1
2
|
04.04.2010 | 1 : 2 |
|
||||||
04.04
Kolonija
Proleter
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Omladinac (O)
Mladost
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
Pobeda
Borac (P)
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Borac (S)
Glogonj
5
1
|
04.04.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
04.04
Vojvodina
Unirea
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
ŽelezniÄar
Plavi Dunav
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
04.04
KaraÅ” (J)
Mladost
0
0
|
04.04.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
KaraÅ” (K)
Vinogradar
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Ratar
Jedinstvo
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
|
||||||
04.04
Dobrica
Sloga
0
0
|
04.04.2010 | 0 : 0 |
|
||||||
04.04
VrŔac United
Bratstvo Unirea
5
0
|
04.04.2010 | 5 : 0 |
|
||||||
04.04
Potporanj
Dunav
3
2
|
04.04.2010 | 3 : 2 |
|
||||||
04.04
Borac
HajduÄica
2
3
|
04.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
Hajduk
Banat
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
|
04.04
ÄSK Äortanovci
Polet
2
2
|
04.04.2010 | 2 : 2 |
|
||||||
04.04
Podunavac
Sloga
2
1
|
04.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
FruŔkogorac
ŽelezniÄar (I)
1
3
|
04.04.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
04.04
Borac
Dunav
0
5
|
04.04.2010 | 0 : 5 |
|
04.04
Musina reka
Zvezda
1
3
|
04.04.2010 | 1 : 3 |
|
||||||
04.04
Gruža
Stara ÄarÅ”ija
6
0
|
04.04.2010 | 6 : 0 |
|
||||||
04.04
MiloÄajac
Omladinac (D)
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Jovo Kursula
ZgodaÄica
4
2
|
04.04.2010 | 4 : 2 |
|
||||||
04.04
BuduÄnost (S)
Kablar
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
04.04
Dunav
Napredak (P)
3
2
|
04.04.2010 | 3 : 2 | |||||||
04.04
BSK
Borac
9
0
|
04.04.2010 | 9 : 0 | |||||||
04.04
Dunavac
Sloga
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 |
04.04
Mip Majdan
Napredak
1
0
|
04.04.2010 | 1 : 0 | |||||||
04.04
Stig
Zemljoradnik
0
3
|
04.04.2010 | 0 : 3 | |||||||
04.04
Sopot
Mlava
2
1
|
04.04.2010 | 2 : 1 | |||||||
04.04
Proleter
Metalac
0
0
|
04.04.2010 | 0 : 0 |
04.04
Stari Trstenik
Mladost
2
0
|
04.04.2010 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
Morava
Sloboda
3
1
|
04.04.2010 | 3 : 1 |
|
||||||
04.04
JugoviÄi
Tomako Internacional
5
1
|
04.04.2010 | 5 : 1 |
|
||||||
04.04
Stara ÄarÅ”ija
Gradina
0
2
|
04.04.2010 | 0 : 2 |
|
||||||
04.04
Beli Orlovi
MZ Trstenik
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
|
||||||
04.04
Topoljak
Vinogradar
2
1
|
04.04.2010 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
Ribnik
Sloga
3
0
|
04.04.2010 | 3 : 0 |
04.04
16:00
Sveti Stefan
OFK Zvezdara
2
0
|
04.04.2010 16:00 | 2 : 0 |
|
||||||
04.04
10:00
Mabat
Brodarac
0
2
|
04.04.2010 10:00 | 0 : 2 |
|
04.04
15:00
Srem
Sevojno Point
2
1
|
04.04.2010 15:00 | 2 : 1 |
|
||||||
04.04
15:00
Mladost (L)
Banat
1
0
|
04.04.2010 15:00 | 1 : 0 |
|
04.04
Bor
Play Off
58
82
|
04.04.2010 | 58 : 82 | |||||||
04.04
Å abac
BeoÄin
83
67
|
04.04.2010 | 83 : 67 | |||||||
04.04
TamiÅ”
Kraljevo
63
69
|
04.04.2010 | 63 : 69 |
04.04
Libero
Zlatibor (Ä)
2
3
|
04.04.2010 | 2 : 3 |
|
||||||
04.04
Trstenik
Gimnazijalac
0
3
|
04.04.2010 | 0 : 3 |
|
04.04
20:00
RadniÄki Lepenica
Železnicar Gas Teh
19
23
|
04.04.2010 20:00 | 19 : 23 |
04.04
RabotniÄki
Proleter
12
6
|
04.04.2010 | 12 : 6 |
|
||||||
04.04
BeÄej 2005
Zemun
6
5
|
04.04.2010 | 6 : 5 |
|
||||||
04.04
GoÄ
ŽAK
2
17
|
04.04.2010 | 2 : 17 |
|
||||||
04.04
Spartak
Dinamo
18
8
|
04.04.2010 | 18 : 8 |
|
||||||
04.04
Å abac
Singidunum
7
12
|
04.04.2010 | 7 : 12 |
|